Q&A: Навчався самостійно і не маю впевненості у знаннях

Опубликовано Sep 12, 2014 в Q&A: Спросите у директора | 1 коммент.

,

Q&A: Навчався самостійно і не маю впевненості у знаннях

Доброго дня! Ваша компанія мені вже давно цікава, але завжди не наважувався подати резюме із-за невпевненості в своїх силах, так як професійної оцінки своїм знанням ніколи не отримував, оскільки навчався самостійно. Маю величезне бажання розвиватись у вашій компанії!

Назарій.


Ответ читайте в комментарияхОдин комментарий : “Q&A: Навчався самостійно і не маю впевненості у знаннях”

  1. Назарію,
    по-перше, дякуємо за інтерес до нашої компанії.

    На жаль, Ви не вказали, яка саме вакансія Вас зацікавила. Якщо це – програмування на С++, то ми зможемо розглянути Вашу кандидатуру навіть за відсутності досвіду роботи.

    Важливо, щоб Ви мешкали у Харкові, мали вищу технічну освіту (або навчались на старшому курсі) та досвід виконання серйозних академічних/ власних проектів на С++ (курсові, дипломні проекти та ін.). Крім того, для роботи у поточному проекті потрібно володіти англійською на рівні intermediate.

    Якщо відчуваєте необхідність щось уточнити, запитати – будь ласка, звертайтеся за контактами на сайті. А взагалі-то надіслати нам своє резюме з описом виконаних проектів – це найпростіший шлях для отримання більш конкретної відповіді. Адреса для резюме: team@fulcrumweb.com .

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.


*